[vc_row full_width=””][vc_column]

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″]
[/vc_column][vc_column width=”1/3″]

Hakkımızda

Nadin Tekstil, yenilikçi ve yaratıcı tasarım ekibi tarafından titizlikle hazırlanan kreasyonları ile özellikle çalışan bayanların tercih ettiği şıklık ve konforu, yüksek ürün kalitesi ile  müşterilerine sunmaktadır. Rahat, şık ve gösterişli kadın kimliğinin izlerini taşıyan koleksiyonlar, gündelik yaşamın yanı sıra özel gün ve gecelerde de  kullanılabilmektedir.

Sektördeki 20 yılı aşkın tecrübesi ile Nadin Tekstil, hiç bitmeyecek bir yolculuk inancını benimseyerek, yönetim anlayışında müşteri ve çalışanlarının memnuniyetine ilk sırada yer vermektedir.

[/vc_column][/vc_row][vc_row tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6IjI1IiwiYmFja2dyb3VuZC1jb2xvciI6IiNkZDk5MzMiLCJkaXNwbGF5IjoiIn19″ full_width=”stretch_row”][vc_column]

Duble paçalı

Pantalon

Pantalon

[/vc_column][/vc_row][vc_row tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6IjMwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][vc_column]

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendisine vizyon edinmiştir.

Tekstil sektöründe yeni fikirleri hayata geçirme konusunda her zaman öncü olmaya ve elde ettiği konumu çok daha üst seviyelere taşımayı, en kaliteli kumaşlarla ve sonraki iş sürecinin her aşamasında kalitenin devamını sağlayabilmeyi hedefler.

MİSYONUMUZ

Modada ki yenilikleri takip ederek, müşterilerin beklentileri doğrultusunda ürün kalitesini ve çeşitliliğini sürekli artırmayı ilke edinen NADİN TEKSTİL farklılığını sektörde elde ettiği başarısı ile kanıtlamaktadır. Sunduğu hizmet ve ürünler sayesinde çalışanlarının ve müşterilerinin kendisini farklı hissetmesini, heyecan duymasını, kendisine güvenmesini ve hayatın her anını, keyifle yaşamasını sağlamaktadır. Müşterileri için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk öncelikleridir.

NADİN markasının ideolojisinde işçilik mutlak bir varlıktır. Hazırlık süresince, ürün kalitesi ve stilinde mükemmel bir denge ile kararlı bir şekilde devam etmektedir.

[/vc_column][/vc_row]